Solbet.JPGDopravné a dodacie podmienky: Tvárnice Solbet sa vyrábajú v Poľsku a sú dovážané kamiónom s nosnosťou 24 Ton, čo predstavuje 20-22 paliet. Doprava sa rieši buď priamo k zákazníkovi na stavbu, kde treba zabezpečiť výkladku kamióna a naceňujeme ju individuálne v závislosti od vzdialenosti stavby.

Z nášho skladu stavebnín: Platí sa cesta k vám aj späť.

  • Kamiónom - 1,25 Eur/km, max. 20 paliet a nosnosť 24 Ton. Nutné zabezpečiť výkladku kamióna.
  • Autom s HR - 1,20 Eur/km, max. 10 pal. a nosnosť 14 Ton. Výkladka 3 Eur/pal.
  • Avia bez HR - 0,80 Eur/km, max.5 pal. a nosnosť 3,5 Tony. Zabezpečiť výkladku.
  • Dodávka - 0,50 Eur/ks, do 1,4 Tony.
  • DOPRAVA ZDARMA pri odbere kamiónového množstva 20 paliet a viac! (Platí pre Prešovský kraj)
  • Pre Košický kraj platia štandardné dopravné podmienky.

Palety: Tvárnice sú na nezálohovaných typizovaných paletách.

Porfix.jpgPorfix

PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý je dnes už pojmom pre generácie stavbárov i užívateľov. Neustále prichádza s inováciami, ktoré vylepšujú možnosti stavieb i komfort bývania. Moderný materiál umožňuje prispôsobiť projekt aj tým najneobvyklejším požiadavkám a spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy i všetky ekologické normy.

Ytong.pngPorobetón

Xella je výrobca a distributér stavebných materiálov a surovín. Spoločnosť je líder na svetovom trhu pórobetónových a vápenno-pieskových tvárnic a popredný výrobca systémov suchej výstavby a sádrovláknitých dosiek. Pod kľúčovými produktovými značkami Ytong, Hebel, Silka, Multipor a Fermacell, Xella poskytuje najmodernejšie riešenia pre energeticky efektívne činnosti v stavebníctve.

Cenová kalkulácia